Nieuws & Agenda

Afscheid bij Sportclub Overdinkel

Op 14 september organiseerde Sportclub Overdinkel een afscheidswedstrijd voor Dennis Stoffels en jeugdtrainer Ab Kroeze organiseren.

Dennis speelt al sinds de oprichting in het eerste elftal en heeft vorig jaar besloten om vanaf dit seizoen een stukje lager te gaan voetballen. Daarnaast is Dennis voor velen een voorbeeld, zowel als sporter en als mens. Naast het voetballen is Dennis ook al jaren actief als bestuurder van de club, vele functies heeft hij binnen onze vereniging, zoals lid TC, organisator van onze jaarlijkse sportquiz, The Battle en mede organisator van de Tulpweek (3 daags jeugd evenement in de meivakantie).

Ook werd Ab Kroeze in het zonnetje gezet. Ab is al 15 jaar jeugdtrainer bij de vereniging en heeft in alle jaren bijna elk kind of speler van de huidige selectie training gegeven. Hij heeft nu de leeftijd bereikt dat hij met pensioen gaat, het hoofd wil nog wel maar de benen niet meer.

"Beide mannen hebben echt veel voor onze vereniging betekend" laat het bestuur weten.

Op 14 september organiseerde Sportclub Overdinkel een afscheidswedstrijd voor Dennis Stoffels en jeugdtrainer Ab Kroeze organiseren.

Dennis speelt al sinds de oprichting in het eerste elftal en heeft vorig jaar besloten om vanaf dit seizoen een stukje lager te gaan voetballen. Daarnaast is Dennis voor velen een voorbeeld, zowel als sporter en als mens. Naast het voetballen is Dennis ook al jaren actief als bestuurder van de club, vele functies heeft hij binnen onze vereniging, zoals lid TC, organisator van onze jaarlijkse sportquiz, The Battle en mede organisator van de Tulpweek (3 daags jeugd evenement in de meivakantie).

Ook werd Ab Kroeze in het zonnetje gezet. Ab is al 15 jaar jeugdtrainer bij de vereniging en heeft in alle jaren bijna elk kind of speler van de huidige selectie training gegeven. Hij heeft nu de leeftijd bereikt dat hij met pensioen gaat, het hoofd wil nog wel maar de benen niet meer.

"Beide mannen hebben echt veel voor onze vereniging betekend" laat het bestuur weten.

afbeelding van Peter Langela

Door: Peter Langela

Peter Langela (1962) is nieuwsredacteur en bestuurslid van Hallo Losser en van RTV-Losser. Hij is ondernemer en werkt daarnaast als start-up coach voor Universiteit van Twente, Novel-T en imec. istart. nl. Peter is actief op Twitter, Instagram en LinkedIn.