Nieuws & Agenda

KPJ Losser stopt ermee en deelt uit

Na het vieren van het 90-jarig bestaan eind 2018, houdt KPJ-Losser op te bestaan. Door de terugloop van het ledenbestand en het gebrek aan verjonging heeft het bestuur samen met de leden besloten de vereniging op te heffen.

Maatschappelijke activiteiten zoals het grote paasvuur van Losser’en de Sint-Maarten optocht zijn inmiddels ondergebracht bij andere organisaties zodat deze in stand blijven. Nu wil KPJ-Losser nog éénmaal een toegevoegde waarde leveren aan de Losserse maatschappij, aldus Laura Greftenhuis.

Overgebleven geld

Samen met onze leden hebben we besloten om het geld dat nog in de clubkas zit, in te zetten voor initiatieven die de Losserse maatschappij ten goede komen. Deze initiatieven dienen aan een aantal voorwaarden te voldoen waarna de leden van de KPJ-Losser zullen stemmen over een eerlijke verdeling van de gelden.

Losserse verenigingen of stichtingen kunnen een éénmalige bijdrage krijgen van maximaal € 1.000 voor initiatieven welke een maatschappelijke bijdrage leveren aan de inwoners van het dorp Losser. Gezien de doelstelling van de KPJ hebben initiatieven die betrekking hebben op jongeren een pré.

Meer informatie of aanmelden kan tot maandag 16 september via kpj-losser@live.nl

Na het vieren van het 90-jarig bestaan eind 2018, houdt KPJ-Losser op te bestaan. Door de terugloop van het ledenbestand en het gebrek aan verjonging heeft het bestuur samen met de leden besloten de vereniging op te heffen.

Maatschappelijke activiteiten zoals het grote paasvuur van Losser’en de Sint-Maarten optocht zijn inmiddels ondergebracht bij andere organisaties zodat deze in stand blijven. Nu wil KPJ-Losser nog éénmaal een toegevoegde waarde leveren aan de Losserse maatschappij, aldus Laura Greftenhuis.

Overgebleven geld

Samen met onze leden hebben we besloten om het geld dat nog in de clubkas zit, in te zetten voor initiatieven die de Losserse maatschappij ten goede komen. Deze initiatieven dienen aan een aantal voorwaarden te voldoen waarna de leden van de KPJ-Losser zullen stemmen over een eerlijke verdeling van de gelden.

Losserse verenigingen of stichtingen kunnen een éénmalige bijdrage krijgen van maximaal € 1.000 voor initiatieven welke een maatschappelijke bijdrage leveren aan de inwoners van het dorp Losser. Gezien de doelstelling van de KPJ hebben initiatieven die betrekking hebben op jongeren een pré.

Meer informatie of aanmelden kan tot maandag 16 september via kpj-losser@live.nl

afbeelding van Theo Kip

Door: Theo Kip

Woon sinds 1982 in Losser. Verzorg voor Hallo Losser "Sport en Hobby" en Duurzaamheid / Energietransitie.