Nieuws & Agenda

OBS De Saller wint Circulaire economie quiz

Op maandag 27 mei en 3 juni hebben de leerlingen van de groepen 6, 7 en 8 van basisschool De Saller een bezoek gebracht aan het Outdoor Challenge Park Oldenzaal om deel te nemen aan Expeditie Robinson.

Deze bijzondere excursie is de prijs die de leerlingen hebben gewonnen (circulaire economie quiz) tijdens Kids4Twente van enkele maanden geleden. De jury vond dat onze school de beste ideeën had voor besparende oplossingen voor een schoonmaakbedrijf.

Ruim 2000 leerlingen van de Consent-scholen uit de groepen 6, 7 en 8 namen deel aan de grootste challenge van Enschede en Noordoost Twente. Alle leerlingen werden uitgedaagd om oplossingen en ideeën te bedenken voor de 1e Kids4Twente Agenda, met als thema: circulaire economie.

Begin december waren er op De Saller voorrondes. Daar werden al prachtige ideeën bedacht, ontworpen en gepresenteerd. De winnende groep mocht onze school vertegenwoordigen op 14 december tijdens de grote finaledag bij Vliegveld Twente. Zij bedachten dat mobieltjes en iPads ook opgeladen kunnen worden middels windenergie.

De deelname aan Expeditie Robinson was een fantastische uitdaging voor de leerlingen. Een mooie beloning voor het beste idee voor besparende oplossingen.

Meer informatiekan men vinden op www.Kids4Twente.nl en www.saller.nl.

OBS De Saller wint Circulaire economie quiz

Op maandag 27 mei en 3 juni hebben de leerlingen van de groepen 6, 7 en 8 van basisschool De Saller een bezoek gebracht aan het Outdoor Challenge Park Oldenzaal om deel te nemen aan Expeditie Robinson.

Deze bijzondere excursie is de prijs die de leerlingen hebben gewonnen (circulaire economie quiz) tijdens Kids4Twente van enkele maanden geleden. De jury vond dat onze school de beste ideeën had voor besparende oplossingen voor een schoonmaakbedrijf.

Ruim 2000 leerlingen van de Consent-scholen uit de groepen 6, 7 en 8 namen deel aan de grootste challenge van Enschede en Noordoost Twente. Alle leerlingen werden uitgedaagd om oplossingen en ideeën te bedenken voor de 1e Kids4Twente Agenda, met als thema: circulaire economie.

Begin december waren er op De Saller voorrondes. Daar werden al prachtige ideeën bedacht, ontworpen en gepresenteerd. De winnende groep mocht onze school vertegenwoordigen op 14 december tijdens de grote finaledag bij Vliegveld Twente. Zij bedachten dat mobieltjes en iPads ook opgeladen kunnen worden middels windenergie.

De deelname aan Expeditie Robinson was een fantastische uitdaging voor de leerlingen. Een mooie beloning voor het beste idee voor besparende oplossingen.

Meer informatiekan men vinden op www.Kids4Twente.nl en www.saller.nl.

OBS De Saller wint Circulaire economie quiz

afbeelding van Peter Langela

Door: Peter Langela

Peter Langela (1962) is nieuwsredacteur en bestuurslid van Hallo Losser en van RTV-Losser. Hij is ondernemer en werkt daarnaast voor  als start-up coach voor Novel-T en EIT Digital. Peter is actief op Twitter, Instagram en LinkedIn.