Nieuws & Agenda

Uitnodiging fase 3 Centrumplan

Foto: Huisman Producties  

Uitnodiging inloopuur Fase 3 voor de start van de werkzaamheden aan de parkeerplaats van de Mariageboortekerk, de Gronausestraat (vanaf de Dr. Frederikstraat) ter hoogte van de kerk en de rotonde Gronausestraat/Oldenzaalsestraat

Binnenkort starten wij met het herinrichten van Fase 3: Nadat ons team klaar is met de kruising Gronausestraat/Raadhuisstraat gaan zij alvast verder met de parkeerplaats voor de Mariageboortekerk. Het team dat bezig is met de Gronausestraat gaat aansluitend op het eerste deel door naar de rotonde. Tenslotte pakken we ook de rotonde zelf aan en enkele meters van de Oldenzaalsestraat zelf om te zorgen dat er een mooie aansluiting komt.

Tijdens deze hele periode leiden we het doorgaande verkeer om, maar kunnen fietsers en voetgangers er wel langs. Uiteraard blijven alle winkels en woningen bereikbaar en open!

Ook in fase 3 bieden wij aan het winkelend publiek, de bewoners en de ondernemers de mogelijkheid om gebruik te maken van onze speciale bolderkarren. Met deze bolderkar kunt u boodschappen doen en daarna eenvoudig naar uw bestemming lopen. Op het projectbureau kunt u een sleutel ophalen waarmee de bolderkar tijdens de werkzaamheden continu tot uw beschikking staat. Een andere optie is dat u op werkdagen tussen 9.00 en 16.00 uur de hulp van onze buurtconciërge vraagt. Hij helpt u graag met het tillen van uw boodschappen of andere klussen die ontstaan door onze werkzaamheden.

Datum:

  • Maandag 23 september 2019
  • Locatie: Projectbureau Centrumplan Losser, Kerkstraat 4
  • Inloop: Tussen 17.30 – 18.30 uur 
  • Tijdens het inloopuur dat wij voor Fase 3 organiseren leggen wij u graag uit hoe u de hulp van de buurtconciërge kunt inroepen, wat u kunt doen om gebruik te maken van de extra voorzieningen voor het parkeren en over wat de werkzaamheden verder voor u betekenen. 

Wij hopen u op 23 september te mogen ontvangen en u meer te vertellen over de derde fase. Heeft u voor die tijd al vragen? Neem dan alstublieft contact op met onze omgevingsmanager Evelien Starreveld. Zij is te bereiken via e.starreveld@duravermeer.nl. 

Contactpersoon: 
Evelien Starreveld
Locatie: 

De parkeerplaats van de Mariageboortekerk, de Gronausestraat (vanaf de Dr. Frederikstraat) ter hoogte van de kerk tot en met de rotonde Gronausestraat/Oldenzaalsestraat.

Foto: Huisman Producties  

Uitnodiging inloopuur Fase 3 voor de start van de werkzaamheden aan de parkeerplaats van de Mariageboortekerk, de Gronausestraat (vanaf de Dr. Frederikstraat) ter hoogte van de kerk en de rotonde Gronausestraat/Oldenzaalsestraat

Binnenkort starten wij met het herinrichten van Fase 3: Nadat ons team klaar is met de kruising Gronausestraat/Raadhuisstraat gaan zij alvast verder met de parkeerplaats voor de Mariageboortekerk. Het team dat bezig is met de Gronausestraat gaat aansluitend op het eerste deel door naar de rotonde. Tenslotte pakken we ook de rotonde zelf aan en enkele meters van de Oldenzaalsestraat zelf om te zorgen dat er een mooie aansluiting komt.

Tijdens deze hele periode leiden we het doorgaande verkeer om, maar kunnen fietsers en voetgangers er wel langs. Uiteraard blijven alle winkels en woningen bereikbaar en open!

Ook in fase 3 bieden wij aan het winkelend publiek, de bewoners en de ondernemers de mogelijkheid om gebruik te maken van onze speciale bolderkarren. Met deze bolderkar kunt u boodschappen doen en daarna eenvoudig naar uw bestemming lopen. Op het projectbureau kunt u een sleutel ophalen waarmee de bolderkar tijdens de werkzaamheden continu tot uw beschikking staat. Een andere optie is dat u op werkdagen tussen 9.00 en 16.00 uur de hulp van onze buurtconciërge vraagt. Hij helpt u graag met het tillen van uw boodschappen of andere klussen die ontstaan door onze werkzaamheden.

Datum:

  • Maandag 23 september 2019
  • Locatie: Projectbureau Centrumplan Losser, Kerkstraat 4
  • Inloop: Tussen 17.30 – 18.30 uur 
  • Tijdens het inloopuur dat wij voor Fase 3 organiseren leggen wij u graag uit hoe u de hulp van de buurtconciërge kunt inroepen, wat u kunt doen om gebruik te maken van de extra voorzieningen voor het parkeren en over wat de werkzaamheden verder voor u betekenen. 

Wij hopen u op 23 september te mogen ontvangen en u meer te vertellen over de derde fase. Heeft u voor die tijd al vragen? Neem dan alstublieft contact op met onze omgevingsmanager Evelien Starreveld. Zij is te bereiken via e.starreveld@duravermeer.nl. 

afbeelding van Marion Poorthuis

Door: Marion Poorthuis