Nieuws & Agenda

Vije nieuwe hoofdsponsor AJc’96

Gisteren tekenden Frank Vije van Vije hoveniers- en bestratingsbedrijf en Robert de Vries, voorzitter van AJc’96, een overeenkomst die Vije de komende drie jaar hoofdsponsor van voetbalvereniging AJc’96 maakt.

"Ons bedrijf is al 27 jaar actief in deze branche en gevestigd in Losser en AJC 96 is mijn club" aldus Frank Vije. "Ik speel hier al vanaf de F-jes tot aan het eerste elftal waarin ik jaren actief ben geweest. Eerst bij TAR en later bij AJc’96. Ook nu ben ik nog steeds spelend lid . Door de binding en liefde voor de club en een goed gesprek met onze voorzitter Robert de Vries heb ik besloten om de stap te nemen om hoofdsponsor te worden. Ik vind het mooi dat de club een samenwerking is aangegaan met de Cliniclowns. Dit is erg belangrijk, ook voor de toekomst van onze vereniging. Daarom heb  ik met volle overtuiging ja gezegd tegen een 3-jarige overeenkomst als hoofdsponsor."

Voorzitter Robert de Vries is zeer verheugd met Vije als hoofdsponsor. "Het is een respectabel en gewaardeerd bedrijf in Losser en wijde omgeving. Het gesprek met Frank verliep inderdaad zeer constructief en we hebben een goede overeenkomst met elkaar kunnen sluiten" aldus de Vries. "Dat is goed voor de continuïteit van deze vereniging en stelt ons ook weer in staat om samenwerkingsverbanden zoals die met de Cliniclowns te zoeken."

Op de fotovoorzitter overhandigt Robert de Vries een nieuw shirt aan Frank Vije.

Gisteren tekenden Frank Vije van Vije hoveniers- en bestratingsbedrijf en Robert de Vries, voorzitter van AJc’96, een overeenkomst die Vije de komende drie jaar hoofdsponsor van voetbalvereniging AJc’96 maakt.

"Ons bedrijf is al 27 jaar actief in deze branche en gevestigd in Losser en AJC 96 is mijn club" aldus Frank Vije. "Ik speel hier al vanaf de F-jes tot aan het eerste elftal waarin ik jaren actief ben geweest. Eerst bij TAR en later bij AJc’96. Ook nu ben ik nog steeds spelend lid . Door de binding en liefde voor de club en een goed gesprek met onze voorzitter Robert de Vries heb ik besloten om de stap te nemen om hoofdsponsor te worden. Ik vind het mooi dat de club een samenwerking is aangegaan met de Cliniclowns. Dit is erg belangrijk, ook voor de toekomst van onze vereniging. Daarom heb  ik met volle overtuiging ja gezegd tegen een 3-jarige overeenkomst als hoofdsponsor."

Voorzitter Robert de Vries is zeer verheugd met Vije als hoofdsponsor. "Het is een respectabel en gewaardeerd bedrijf in Losser en wijde omgeving. Het gesprek met Frank verliep inderdaad zeer constructief en we hebben een goede overeenkomst met elkaar kunnen sluiten" aldus de Vries. "Dat is goed voor de continuïteit van deze vereniging en stelt ons ook weer in staat om samenwerkingsverbanden zoals die met de Cliniclowns te zoeken."

Op de fotovoorzitter overhandigt Robert de Vries een nieuw shirt aan Frank Vije.

afbeelding van Peter Langela

Door: Peter Langela

Peter Langela (1962) is nieuwsredacteur en bestuurslid van Hallo Losser en van RTV-Losser. Hij is ondernemer en werkt daarnaast als start-up coach voor Universiteit van Twente, Novel-T en imec. istart. nl. Peter is actief op Twitter, Instagram en LinkedIn.