Nieuws & Agenda

Voedselbank op Bruegheliaans Festijn

Muntenverkoop door Voedselbank vrijwilligers levert geld op voor een nieuwe koelwagen en de verhuizing in september 2019

Geschiedenis en Toekomst

De redactie van Hallo Losser is op bezoek bij René Simonettie van de Voedselbank Losser. De Italiaans uitziende man doet je denken aan een Pizza Bakker met Bourgondische uitstraling. Niets is minder waar.

Hij is een zeer gepassioneerde PR manager van de Voedselbank Losser sinds de oprichting in december 2010.  Dat was op de Locatie Cafe Dinkelbrug. Maar nu, zegt  René , staan we voor een enorme uitdaging straks in september.
Wij moeten voor de derde keer gaan verhuizen en wel naar de Broekhoekweg 34. En dat kost wel wat.Donateurs

René begint echt op zijn praat stoel te komen, als we het over de donateurs van de voedselbank hebben. Hij haalt zo maar een paar voorbeelden aan van de vele. Zoals een mevrouw van 80 jaar , die iedere keer als zij boodschappen gaat doen, een artikel
extra koopt en die verzamelt en zo na twee weken een aardige doos vol heeft. Of een groenteman op de markt die iedere week 1 of 2 dozen met groente en/of fruit doneert.

Boeren in de regio (LTO Losser ) houden een “Oogst Dank Dienst ” op 1 September
op Erve Fam Rolink Lutterzandweg 11 om 10:30 . Iedereen is welkom . De collecte komt ten goede aan ons. En niet te vergeten Ferdi de Boer die als het ware onze “Peet Vader” is. Ook bedrijven en particulieren dragen hun steentje bij. Dat is toch mooi man !Bruegheliaans Festijn en Voedselbank

Omdat dit jaar de uitgifte van de munten is veranderd zegt René zijn wij benaderd om de verkoop daarvan op ons te nemen. Dat wordt door onze vrijwilligers gedaan, dat levert geld in het laatje om straks de verhuizing in September en zeker ook zo belangrijk een nieuwe koelwagen. Voor ons is een koelwagen het belangrijkste van deze actie. Zonder koelwagen kunnen we geen kant op. Volgens de regels zijn wij verplicht om het voedsel gekoeld te vervoeren.

Verhuizing in September 2019

Wij gaan in September verhuizen naar de Broekhoekweg 34 te Losser , zegt René.
In het zelfde pand komen ook stichting de“ Verjaardag Box “ en  “ Kraam Box “ 
Wij kunnen de verhuizing niet alleen doen . Daar hebben we te weinig eigen mensen voor.
Ik doe hierbij dan ook een oproep aan een ieder die onze Voedselbank een warm hart toe draagt.  Kom ons helpen met de verhuizing of nog beter wordt meteen Vrijwilliger bij ons.

        Je kan ons  bereiken via:

  •  Tel: 053-2030148 / 06-32141896
  •  e-mail: bestuur@voedselbanklosser.nl

Tip : Lever de over gebleven munten van dit jaar 2019 tijdens het Bruegelfestijn in.


 

Muntenverkoop door Voedselbank vrijwilligers levert geld op voor een nieuwe koelwagen en de verhuizing in september 2019

Geschiedenis en Toekomst

De redactie van Hallo Losser is op bezoek bij René Simonettie van de Voedselbank Losser. De Italiaans uitziende man doet je denken aan een Pizza Bakker met Bourgondische uitstraling. Niets is minder waar.

Hij is een zeer gepassioneerde PR manager van de Voedselbank Losser sinds de oprichting in december 2010.  Dat was op de Locatie Cafe Dinkelbrug. Maar nu, zegt  René , staan we voor een enorme uitdaging straks in september.
Wij moeten voor de derde keer gaan verhuizen en wel naar de Broekhoekweg 34. En dat kost wel wat.Donateurs

René begint echt op zijn praat stoel te komen, als we het over de donateurs van de voedselbank hebben. Hij haalt zo maar een paar voorbeelden aan van de vele. Zoals een mevrouw van 80 jaar , die iedere keer als zij boodschappen gaat doen, een artikel
extra koopt en die verzamelt en zo na twee weken een aardige doos vol heeft. Of een groenteman op de markt die iedere week 1 of 2 dozen met groente en/of fruit doneert.

Boeren in de regio (LTO Losser ) houden een “Oogst Dank Dienst ” op 1 September
op Erve Fam Rolink Lutterzandweg 11 om 10:30 . Iedereen is welkom . De collecte komt ten goede aan ons. En niet te vergeten Ferdi de Boer die als het ware onze “Peet Vader” is. Ook bedrijven en particulieren dragen hun steentje bij. Dat is toch mooi man !Bruegheliaans Festijn en Voedselbank

Omdat dit jaar de uitgifte van de munten is veranderd zegt René zijn wij benaderd om de verkoop daarvan op ons te nemen. Dat wordt door onze vrijwilligers gedaan, dat levert geld in het laatje om straks de verhuizing in September en zeker ook zo belangrijk een nieuwe koelwagen. Voor ons is een koelwagen het belangrijkste van deze actie. Zonder koelwagen kunnen we geen kant op. Volgens de regels zijn wij verplicht om het voedsel gekoeld te vervoeren.

Verhuizing in September 2019

Wij gaan in September verhuizen naar de Broekhoekweg 34 te Losser , zegt René.
In het zelfde pand komen ook stichting de“ Verjaardag Box “ en  “ Kraam Box “ 
Wij kunnen de verhuizing niet alleen doen . Daar hebben we te weinig eigen mensen voor.
Ik doe hierbij dan ook een oproep aan een ieder die onze Voedselbank een warm hart toe draagt.  Kom ons helpen met de verhuizing of nog beter wordt meteen Vrijwilliger bij ons.

        Je kan ons  bereiken via:

  •  Tel: 053-2030148 / 06-32141896
  •  e-mail: bestuur@voedselbanklosser.nl

Tip : Lever de over gebleven munten van dit jaar 2019 tijdens het Bruegelfestijn in.


 

afbeelding van Harry Koops

Door: Harry Koops

Nieuws redacteur sinds mei 2019