Nieuws & Agenda

Leerlingen Saller namen deel aan wereldwijde reken-en wiskundewedstrijd

Maar liefst 23 leerlingen uit de groepen 4 t/m 8 van basisschool De Saller hebben dit schooljaar deelgenomen aan de jaarlijkse W4 Kangoeroewedstrijd. 

Deze  reken- en wiskundewedstrijd wordt jaarlijks in maart georganiseerd. Dit jaar is de wedstrijd , in coronatijd, thuis gemaakt. De leerkrachten hebben de opgaveboekjes thuis bezorgd bij onze leerlingen.

Met deze rekenwedstrijd wil de school de leerlingen laten ervaren dat wiskunde (en rekenen) leuk en uitdagend kan zijn. De opdrachten zijn van een hoog, uitdagend niveau. Alle deelnemende leerlingen kregen een certificaat en een leuk presentje.

De organisatie lag in handen van de twee rekencoördinatoren van de Saller.

Maar liefst 23 leerlingen uit de groepen 4 t/m 8 van basisschool De Saller hebben dit schooljaar deelgenomen aan de jaarlijkse W4 Kangoeroewedstrijd. 

Deze  reken- en wiskundewedstrijd wordt jaarlijks in maart georganiseerd. Dit jaar is de wedstrijd , in coronatijd, thuis gemaakt. De leerkrachten hebben de opgaveboekjes thuis bezorgd bij onze leerlingen.

Met deze rekenwedstrijd wil de school de leerlingen laten ervaren dat wiskunde (en rekenen) leuk en uitdagend kan zijn. De opdrachten zijn van een hoog, uitdagend niveau. Alle deelnemende leerlingen kregen een certificaat en een leuk presentje.

De organisatie lag in handen van de twee rekencoördinatoren van de Saller.

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser