Nieuws & Agenda

Nieuwe koelwagen voor de Voedselbank

Update: met video. Zaterdagochtend heeft de Voedselbank Losser de nieuwe koelwagen in ontvangst genomen. Eigenlijk zou dit vrijdagmiddag met het nodige feestgedruis plaatsvinden, maar vanwege Corona is dit uiteraard afgelast.

Fondswerving

Begin 2019 is het bestuur vande Voedselbank Losser op zoek gegaan naar financiële middelen voor vervanging huidige 10 jaar oude koelwagen. Er is een beroep gedaan op OCL Dinkel-Haringparty (Ondersteuning Carnaval Losser) en Ronde Tafel186 Losser. Deze verzoeken werden positief beantwoord met een prachtig totaalbedrag.  Ook enkele inwoners gemeente Losser doneerden spontaan een aardig bedrag. Samen met de inruil van de oude bus dacht  het bestuur vande Voedselbank een koelwagen van ongeveer 5 jaar oud te kunnen aanschaffen.

Anonieme sponsor

Toen kwam er een onverwachte verrassing: een ondernemer die niet woonachtig is in onze gemeente maar er wel begaan mee is ( en absoluut anoniem wil blijven) nam contact op met het bestuur om ‘koffie te drinken’. Hij had in de gemeente Losser rondgekeken waar veel bedrijfsbussen stonden en zo bij Auto Wessel in De Lutte terecht kwam. Hier dus aan de koffie en daar werd het het bestuur verteld dat ze bij Auto Wessel een SPLINTERNIEUWE KOELWAGEN konden bestellen en de anonieme ondernemer ging het verschil aanvullen!! het bestuur was verbijsterd!

Officiële overdracht

Daarnaast stelde hij en familie Wessel een budget voor een hapje en een drankje beschikbaar voor officiële aanbieding met vrijwilligers en sponsoren. Helaas kon dit niet doorgaan i.v.m. waakzaam zijn verspreiding Coranavirus. Zaterdagmorgen 21 maart is de nieuwe koelwagen opgehaald en onder genot van kop koffie en een forse taart, aangeboden door Jeroen & Guus Alink ( Bakkers van Alink) is er toch een feestelijk iets ervan gemaakt.

RTV Losser maakte de volgende video:

Update: met video. Zaterdagochtend heeft de Voedselbank Losser de nieuwe koelwagen in ontvangst genomen. Eigenlijk zou dit vrijdagmiddag met het nodige feestgedruis plaatsvinden, maar vanwege Corona is dit uiteraard afgelast.

Fondswerving

Begin 2019 is het bestuur vande Voedselbank Losser op zoek gegaan naar financiële middelen voor vervanging huidige 10 jaar oude koelwagen. Er is een beroep gedaan op OCL Dinkel-Haringparty (Ondersteuning Carnaval Losser) en Ronde Tafel186 Losser. Deze verzoeken werden positief beantwoord met een prachtig totaalbedrag.  Ook enkele inwoners gemeente Losser doneerden spontaan een aardig bedrag. Samen met de inruil van de oude bus dacht  het bestuur vande Voedselbank een koelwagen van ongeveer 5 jaar oud te kunnen aanschaffen.

Anonieme sponsor

Toen kwam er een onverwachte verrassing: een ondernemer die niet woonachtig is in onze gemeente maar er wel begaan mee is ( en absoluut anoniem wil blijven) nam contact op met het bestuur om ‘koffie te drinken’. Hij had in de gemeente Losser rondgekeken waar veel bedrijfsbussen stonden en zo bij Auto Wessel in De Lutte terecht kwam. Hier dus aan de koffie en daar werd het het bestuur verteld dat ze bij Auto Wessel een SPLINTERNIEUWE KOELWAGEN konden bestellen en de anonieme ondernemer ging het verschil aanvullen!! het bestuur was verbijsterd!

Officiële overdracht

Daarnaast stelde hij en familie Wessel een budget voor een hapje en een drankje beschikbaar voor officiële aanbieding met vrijwilligers en sponsoren. Helaas kon dit niet doorgaan i.v.m. waakzaam zijn verspreiding Coranavirus. Zaterdagmorgen 21 maart is de nieuwe koelwagen opgehaald en onder genot van kop koffie en een forse taart, aangeboden door Jeroen & Guus Alink ( Bakkers van Alink) is er toch een feestelijk iets ervan gemaakt.

RTV Losser maakte de volgende video:

afbeelding van Theo Kip

Door: Theo Kip

Woon sinds 1982 in Losser. Verzorg voor Hallo Losser "Sport en Hobby" en Duurzaamheid / Energietransitie.