Nieuws & Agenda

1000 Kerskaarten voor ouderen in gemeente Losser

De afgelopen weken zijn de basisschoolkinderen in onze gemeente enorm hard en creatief aan het werk geweest om Kerstkaarten te knutselen, tekenen, kleuren en deze te voorzien van warme kerstwensen. Zij maakten deze kaarten om eenzame ouderen in onze gemeente een fijne Kerst toe te wensen. Klein gebaar, groot bereik en zeker in deze huidige tijd, waarbij lang niet iedereen kan aanschuiven bij een gezellig en gezamenlijk Kerstdiner.

De kaarten werden overhandigd aan Stichting Fundament, Thuiszorg Maartje, Oldenhove en Maartens-Stede en Carintreggeland Dagvoorziening de Dorpsbeek. De zorgverleners waren hier heel blij mee en konden deze week de kaarten bij hun cliënten brengen.

De kinderen van Kindcentrum Meester Snel, De Verrekijker, De Imenhof, De Saller, De Wegwijzer, De Plechelmusschool, De Martinus, Pax Christi en Het Kompas worden hartelijk bedankt voor hun inzet.

De afgelopen weken zijn de basisschoolkinderen in onze gemeente enorm hard en creatief aan het werk geweest om Kerstkaarten te knutselen, tekenen, kleuren en deze te voorzien van warme kerstwensen. Zij maakten deze kaarten om eenzame ouderen in onze gemeente een fijne Kerst toe te wensen. Klein gebaar, groot bereik en zeker in deze huidige tijd, waarbij lang niet iedereen kan aanschuiven bij een gezellig en gezamenlijk Kerstdiner.

De kaarten werden overhandigd aan Stichting Fundament, Thuiszorg Maartje, Oldenhove en Maartens-Stede en Carintreggeland Dagvoorziening de Dorpsbeek. De zorgverleners waren hier heel blij mee en konden deze week de kaarten bij hun cliënten brengen.

De kinderen van Kindcentrum Meester Snel, De Verrekijker, De Imenhof, De Saller, De Wegwijzer, De Plechelmusschool, De Martinus, Pax Christi en Het Kompas worden hartelijk bedankt voor hun inzet.

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser