Nieuws & Agenda

Sushi afhaal restaurants verrijken centrum Losser

Tot voor kort bestond er geen sushi restaurant in Losser,  maar nu zijn er binnenkort drie afhaalpunten voor het heerlijke Japanse gerecht. In het voormalige pand van Straatman makelaars aan de Teylersstraat zal na de verbouwing een sushi afhaal worden geopend.

Japanse keuken wordt mateloos populair

De andere twee hebben hun deuren inmiddels geopend  en Hallo Losser ging eens op onderzoek uit. In het kleine pandje tegenover de Jumbo supermarkt is Michikazu gevestigd. Dit knusse zaakje is eigendom van de heer Yan, die ook sushi zaken heeft in België en Enschede heeft gehad. Hij heeft een Japanse kok in dienst en is trots op zijn Japanse menukaart en voelt zich nu al thuis in ons dorp

Michikazu is gevestigd aan de Brink 44 in Losser en is geopend van 12.00 tot 21.00 uur. Het afhaal restaurant is te bereiken via het telefoonnummer 053-2110045 of 06 34306343. De website is te vinden op www.michikazu.nl

Somi Sushi in bekend horecapand

In het pand Gronausestraat 3 (voormalig pand snackbar het Egeltje) is Somi Sushi gevestigd. Dit restaurant is eigendom van de heer Zhang en is al geruime tijd open. Ook hij is blij met de plek in Losser en hoopt op goede klandizie. Somi Sushi is te bereiken onder telefoonnummer 053-7857970 of op 06-41751092. Hun website is te vinden op www.somisushi.nl  en is geopend tijdens het weekend van 14.00 tot 21.00 uur en door de weekse dagen  van 16.00 tot 20.30 uur. Dinsdag is de zaak gesloten.

 

Tot voor kort bestond er geen sushi restaurant in Losser,  maar nu zijn er binnenkort drie afhaalpunten voor het heerlijke Japanse gerecht. In het voormalige pand van Straatman makelaars aan de Teylersstraat zal na de verbouwing een sushi afhaal worden geopend.

Japanse keuken wordt mateloos populair

De andere twee hebben hun deuren inmiddels geopend  en Hallo Losser ging eens op onderzoek uit. In het kleine pandje tegenover de Jumbo supermarkt is Michikazu gevestigd. Dit knusse zaakje is eigendom van de heer Yan, die ook sushi zaken heeft in België en Enschede heeft gehad. Hij heeft een Japanse kok in dienst en is trots op zijn Japanse menukaart en voelt zich nu al thuis in ons dorp

Michikazu is gevestigd aan de Brink 44 in Losser en is geopend van 12.00 tot 21.00 uur. Het afhaal restaurant is te bereiken via het telefoonnummer 053-2110045 of 06 34306343. De website is te vinden op www.michikazu.nl

Somi Sushi in bekend horecapand

In het pand Gronausestraat 3 (voormalig pand snackbar het Egeltje) is Somi Sushi gevestigd. Dit restaurant is eigendom van de heer Zhang en is al geruime tijd open. Ook hij is blij met de plek in Losser en hoopt op goede klandizie. Somi Sushi is te bereiken onder telefoonnummer 053-7857970 of op 06-41751092. Hun website is te vinden op www.somisushi.nl  en is geopend tijdens het weekend van 14.00 tot 21.00 uur en door de weekse dagen  van 16.00 tot 20.30 uur. Dinsdag is de zaak gesloten.

 

afbeelding van Henri Schuite

Door: Henri Schuite