Nieuws & Agenda

Digitaal inloopcafé op dinsdag 20 december

Op dinsdag 20 december organiseert Fundament een digitaal inloopcafé van 14.00 tot 16.00 uur in de Bibliotheek van ‘t Lossers hoes, Raadhuisplein 1 in Losser. Mensen kunnen terecht met hun vragen over internet, tablets, smartphone en e-books.

Dit is géén cursus maar onze vrijwilligers helpen je om beter om te gaan met je apparaat. Wel graag de apparatuur opgeladen meebrengen en indien nodig ook wachtwoorden e.d. Je hoeft geen lid te zijn van de Bibliotheek, kunt gewoon binnen wandelen en plaats nemen, aanmelden hoeft niet.

Het digitaal inloopcafé is elke derde dinsdag van de maand van 14.00 tot 16.00 uur.

Op dinsdag 20 december organiseert Fundament een digitaal inloopcafé van 14.00 tot 16.00 uur in de Bibliotheek van ‘t Lossers hoes, Raadhuisplein 1 in Losser. Mensen kunnen terecht met hun vragen over internet, tablets, smartphone en e-books.

Dit is géén cursus maar onze vrijwilligers helpen je om beter om te gaan met je apparaat. Wel graag de apparatuur opgeladen meebrengen en indien nodig ook wachtwoorden e.d. Je hoeft geen lid te zijn van de Bibliotheek, kunt gewoon binnen wandelen en plaats nemen, aanmelden hoeft niet.

Het digitaal inloopcafé is elke derde dinsdag van de maand van 14.00 tot 16.00 uur.

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser