Nieuws & Agenda

DKTS haalt 12 januari GEEN oud papier op maar u kunt wel brengen

Op woensdag 12 januari zal er GEEN  oud papier worden opgehaald in de wijken door  de muziekvereniging DTKS Losser,omdat we momenteel in een lockdown zitten die zeker tot 14 januari zal duren. Normaliter haalt DKTS oud papier op in de wijk gelegen tussen de Enschedesestraat en de Muchteweg, de wijk De Saller, de Haydn-, Aalsgaarden- en Oldenzaalsestraat (vanuit het dorp tot aan Keizerskroon). 

De containers worden -zoals gebruikelijk-  geplaatst op de parkeerplaats bij de voetbalvelden van KVV Losser in Losser. U kunt uw papier (en misschien wel dat van uw buren erbij) op woensdagmiddag 12 januari  komen brengen naar de containers.  Tussen 15.00-20.00 uur zullen er mensen van onze vereniging aanwezig zijn om u met het uit- / inladen van het oud papier te helpen. Dit natuurlijk volgens alle geldende coronamaatregelen

Of in de volgende maanden het papier weer normaal in de wijken wordt opgehaald, wordt per maand bekeken. 

Op woensdag 12 januari zal er GEEN  oud papier worden opgehaald in de wijken door  de muziekvereniging DTKS Losser,omdat we momenteel in een lockdown zitten die zeker tot 14 januari zal duren. Normaliter haalt DKTS oud papier op in de wijk gelegen tussen de Enschedesestraat en de Muchteweg, de wijk De Saller, de Haydn-, Aalsgaarden- en Oldenzaalsestraat (vanuit het dorp tot aan Keizerskroon). 

De containers worden -zoals gebruikelijk-  geplaatst op de parkeerplaats bij de voetbalvelden van KVV Losser in Losser. U kunt uw papier (en misschien wel dat van uw buren erbij) op woensdagmiddag 12 januari  komen brengen naar de containers.  Tussen 15.00-20.00 uur zullen er mensen van onze vereniging aanwezig zijn om u met het uit- / inladen van het oud papier te helpen. Dit natuurlijk volgens alle geldende coronamaatregelen

Of in de volgende maanden het papier weer normaal in de wijken wordt opgehaald, wordt per maand bekeken. 

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser