Nieuws & Agenda

Losser in de ban van de Formule 1

Eindelijk was het dan zover. Nadat twee eerdere edities vanwege de corona perikelen moesten worden afgelast,  kon de Losser Racing Day zaterdag dan eindelijk doorgaan. En met groot succes. Meer dan 2000 Formule 1 liefhebbers zochten het centrum van Losser op om kennis te maken met alle facetten van het Formule 1 circus.

Prachtig weer en heel veel vermaak

Wat een pret onder de allerkleinsten die met of zonder begeleiding van vader of moeder met een E-car een circuitje konden rijden.  Voor de oudere jeugd was een Quad circuit uitgezet waar de jongelui hun stuurmanskunsten konden etaleren.

Racesimulatoren waren bijzonder in trek

Als liefhebber wil je natuurlijk zelf best wel eens in een raceauto over een circuit scheuren. Daarvoor waren diverse  simulatoren opgesteld waar menigeen moest erkennen dat het allemaal niet zo gemakkelijk was.

Bandenwisselspel veel beoefend

Banden van een Formule 1 auto verwisselen kost toch wat meer tijd dan de 3 seconden die de professionals  daarvoor in het echt voor nodig hebben. Niettemin werd deze stand veelvuldig bezocht en werd er fanatiek gesleuteld.

Grid Girls stalen natuurlijk de show

De prachtig uitgedoste grid girls, in het verleden ook wel de pits poezen genoemd, waren natuurlijk aanwezig en werden veelvuldig geportretteerd met uiteraard jonge mannelijke fans.

Groot beeldscherm bracht de kwalificatie live in beeld.

Een schot in de roos van de organisatie was het plaatsen van een levensgroot scherm waarop de kwalificatie van de Grand Prix van Nederland in Zandvoort live te volgen was. En toen Max Verstappen ook nog de poleposition voor zich opeiste klonk er een groot gejuich over het Raadhuisplein.

 

Losser werd weer op de kaart gezet. En dan mogen de organisatoren voor al deze activiteiten  in ons dorp wel eens in het zonnetje worden gezet. Want in Losser is altijd wat te doen.

 

 

Eindelijk was het dan zover. Nadat twee eerdere edities vanwege de corona perikelen moesten worden afgelast,  kon de Losser Racing Day zaterdag dan eindelijk doorgaan. En met groot succes. Meer dan 2000 Formule 1 liefhebbers zochten het centrum van Losser op om kennis te maken met alle facetten van het Formule 1 circus.

Prachtig weer en heel veel vermaak

Wat een pret onder de allerkleinsten die met of zonder begeleiding van vader of moeder met een E-car een circuitje konden rijden.  Voor de oudere jeugd was een Quad circuit uitgezet waar de jongelui hun stuurmanskunsten konden etaleren.

Racesimulatoren waren bijzonder in trek

Als liefhebber wil je natuurlijk zelf best wel eens in een raceauto over een circuit scheuren. Daarvoor waren diverse  simulatoren opgesteld waar menigeen moest erkennen dat het allemaal niet zo gemakkelijk was.

Bandenwisselspel veel beoefend

Banden van een Formule 1 auto verwisselen kost toch wat meer tijd dan de 3 seconden die de professionals  daarvoor in het echt voor nodig hebben. Niettemin werd deze stand veelvuldig bezocht en werd er fanatiek gesleuteld.

Grid Girls stalen natuurlijk de show

De prachtig uitgedoste grid girls, in het verleden ook wel de pits poezen genoemd, waren natuurlijk aanwezig en werden veelvuldig geportretteerd met uiteraard jonge mannelijke fans.

Groot beeldscherm bracht de kwalificatie live in beeld.

Een schot in de roos van de organisatie was het plaatsen van een levensgroot scherm waarop de kwalificatie van de Grand Prix van Nederland in Zandvoort live te volgen was. En toen Max Verstappen ook nog de poleposition voor zich opeiste klonk er een groot gejuich over het Raadhuisplein.

 

Losser werd weer op de kaart gezet. En dan mogen de organisatoren voor al deze activiteiten  in ons dorp wel eens in het zonnetje worden gezet. Want in Losser is altijd wat te doen.

 

 

afbeelding van Henri Schuite

Door: Henri Schuite