Nieuws & Agenda

Ook laatste winnaar “Slag om Losser” kiest voor het goede doel

Nadat de twee andere prijswinnaars van de Slag om Losser hun prijzengeld al aan een goed doel hadden geschonken, was het nu de beurt aan het team van Per consumptiewijzer 1 om het prijzengeld te overhandigen. Zoals bekend eindigden twee teams als winnaar en mochten beide teams 2000 euro in ontvangst nemen. De keuze van dit winnende team viel op de Wens Ambulance Oost Nederland.

Rutger Snippert was de teamleider het team en hij legt uit waarom de keuze op dit goede viel.

Rutger: “Het was binnen ons team al snel duidelijk dat de Stichting Wens Ambulance Oost Nederland ons goede doel zou worden. Verschillende leden van ons team hadden al ervaringen opgedaan met de wensambulance en hadden hieraan goede en soms emotionele herinneringen aan. Het was voor ons dan ook een groot genoegen om het prijzengeld aan deze Stichting te overhandigen. En  die waren er heel blij mee”.

Hoe heeft jullie team de “Slag om Losser” beleefd?

Rutger: “Het was een oergezellige dag. Heel leuk was ook de strijd met andere teams. Alhoewel het natuurlijk om het spel ging , was er toch ook nog wel enige spanning. Want we wilden natuurlijk ook graag winnen. En dat lukte uiteindelijk ook nog. Namens ons team nogmaals de complimenten voor het team van Hallo Losser en dank ook aan alle sponsoren die dit mogelijk hebben gemaakt. Wij doen de volgende keer zeker weer mee”.

De Wens Ambulance Oost Nederland heeft als doel de ( laatste) wensen van (pre) terminale en ernstig zieke personen mogelijk te maken door liggend vervoer aan te bieden. De stichting draait volledig op vrijwilligers en is gevestigd aan de Krabbenbosweg 46 A 7555EL in Hengelo en is actief in heel Oost Nederland.

(074-2051818)

info@wensambulance.nl

 

Nadat de twee andere prijswinnaars van de Slag om Losser hun prijzengeld al aan een goed doel hadden geschonken, was het nu de beurt aan het team van Per consumptiewijzer 1 om het prijzengeld te overhandigen. Zoals bekend eindigden twee teams als winnaar en mochten beide teams 2000 euro in ontvangst nemen. De keuze van dit winnende team viel op de Wens Ambulance Oost Nederland.

Rutger Snippert was de teamleider het team en hij legt uit waarom de keuze op dit goede viel.

Rutger: “Het was binnen ons team al snel duidelijk dat de Stichting Wens Ambulance Oost Nederland ons goede doel zou worden. Verschillende leden van ons team hadden al ervaringen opgedaan met de wensambulance en hadden hieraan goede en soms emotionele herinneringen aan. Het was voor ons dan ook een groot genoegen om het prijzengeld aan deze Stichting te overhandigen. En  die waren er heel blij mee”.

Hoe heeft jullie team de “Slag om Losser” beleefd?

Rutger: “Het was een oergezellige dag. Heel leuk was ook de strijd met andere teams. Alhoewel het natuurlijk om het spel ging , was er toch ook nog wel enige spanning. Want we wilden natuurlijk ook graag winnen. En dat lukte uiteindelijk ook nog. Namens ons team nogmaals de complimenten voor het team van Hallo Losser en dank ook aan alle sponsoren die dit mogelijk hebben gemaakt. Wij doen de volgende keer zeker weer mee”.

De Wens Ambulance Oost Nederland heeft als doel de ( laatste) wensen van (pre) terminale en ernstig zieke personen mogelijk te maken door liggend vervoer aan te bieden. De stichting draait volledig op vrijwilligers en is gevestigd aan de Krabbenbosweg 46 A 7555EL in Hengelo en is actief in heel Oost Nederland.

(074-2051818)

info@wensambulance.nl

 

afbeelding van Henri Schuite

Door: Henri Schuite