Nieuws
Uitslagen Auto-Reuvers Losser Open 2018
Op het tennispark van de Losserse Tennis Club is van 7 juli t/m 15 juli 2018 Auto-Reuvers Losser Open gehouden. Het toernooi was zoals andere jaren vol geboekt met vele deelnemers, veel toeschouwers waar gezelligheid en sport samen komen. De organisatie onder leiding van Ben Hassing kan terug kijken op een zeer geslaagd toernooi, spannende en sportieve wedstijden met zon overgoten weer.
De uitslagen in de hoogste categorieën bij de heren HE 2
1 Nils Schlamann T.C. Overdinkel
2 Ruud Van Der Veen A.T.V. Luctor et Emergo
De uitslagen in de hoogste categorieën bij de dames DE 3
1 Nancy Roozeboom TV Trifora
2 Marlie Nuchelmans R.C. Borne
De totale uitslagen zijn:
DD8 17+
1 Jolan Brunger+Erna Mobach-Donderwinkel T.V. Brilmansdennen/Losserse T.C.
2 Noëlle Keuter+Emma Kotterik T.C. 't Weusthag
HD8 17+
1 Maikel Altena+Dennis Van Dusschoten T.C. Diekman/T.V.V.S.
2 Kevin Geerdink+Roy Warringa T.V. Het Wooldrik
DE8 17+
1 Natascha Even T.V. Het Wooldrik
2 Stephanie Schreur-Molzer Losserse T.C.
E8 17+H
1 Gijs Kattenpoel Oude Heerink Losserse T.C.
2 Paul van de Kamp Losserse T.C.
GD7 17+
1 Tom Siers+Dionne Nijland O.L.T.C. Ready/T.C. Ludica
2 Adam Meijer+Jasmijn Franke T.C. Ludica/T.C. Veracket
DD7 17+
1 Anike Engelbertink+Jolanda Rakers T.V. Denekamp
2 Dorien Vastert-Beuvink+Sanne Visschedijk T.C. Kardoes
HD7 17+
1 Bart Haarman+Pascal Wolkorte T.V. Brilmansdennen
2 Rob Scheffer+René Schoppink T.V. Brilmansdennen
HE7 17+
1 Lucas Kuitert T.C. Zuid 2 Martijn Heskamp Quick-Tennis
GD6 1
Jasper Drost+Marjolein Van Ende T.V. Het Wooldrik
2 Bas Dielis+Elora Luijkx T.C. Ludica
DD6
1 Elora Luijkx+Dionne Nijland T.C. Ludica
2 Iris Overgaauw+Cecil Ten Cate T.C. Ludica
HD6
1 Keano Collins+Jort Te Riet TV Trifora
2 Luuk Adolfsen+Martin Kamphuis T.V. Brilmansdennen/Losserse T.C.
DE6
1 Iris Berger T.V. Het Wooldrik
2 Fleur Smit Quick-Tennis
HE6
1 Bas Klein Schaarsberg T.C. Delden
2 Maik Meyer KNLTB Landelijk
GD5
1 Silvan Lemmens+Else Scholten T.V. Het Wooldrik
2 Hans Mol+Camie Mol Quick-Tennis/O.L.T.C. Ready
DD5
1 Iris Berger+Esmée Hermelink T.V. Het Wooldrik
2 Judith Olde Meule+Rian Pikkemaat - Arendsen T.V. Denekamp
HD5
1 Niek Hassing+Daan Stegge T.C. Overdinkel/Quick-Tennis
2 Marijn Binnekamp+Hidde Maat T.V. Weerselo/O.L.T.C. Ready
DE5
1 Bowien Jonker O.L.T.C. Ready
2 Camie Mol O.L.T.C. Ready
HE5
1 Connor Kerkdijk De Mossendam
2 Rick Damink T.V. Zuid Berghuizen
GD4
1 Hans Mol+Nikki Mol Quick-Tennis
2 Coen Kuipers+Bowien Jonker R.C. Borne/O.L.T.C. Ready
HD4
1 Vincent De Groot+Ton Hilhorst R.C. Borne/T.C. Ludica
2 Rick Damink+Rodney Herder T.V. Zuid Berghuizen/T.V. Hercules – Hengelo
HE4
1 Stef Kleinluchtenbeld T.C. Ludica
2 Daan Stegge Quick-Tennis
DD3
1 Kelly Hassing+Sandra Oude Voshaar T.C. Overdinkel/T.V. Denekamp
2 Mariëlle Dekker- Bakker+Nancy Roozeboom TV Trifora
DE3
1 Nancy Roozeboom TV Trifora
2 Marlie Nuchelmans R.C. Borne
HE3
1 Jort Mensink T.V. Hasselo
2 Gert-Jan Kortman ATC Veenhorst
GD2
1 Adilson Timoteo Afonso+Maxim van OssenbruggeOn.L.T.C. Ready
2 Noah Ten Veen+Marlie Nuchelmans R.C. Borne
HD2
1 Nils Schlamann+Ruud Van Der Veen T.C. Overdinkel/A.T.V. Luctor et Emergo
2 Robin Salvatori+Daniël Veger T.C. Ludica
HE2
1 Nils Schlamann T.C. Overdinkel
2 Ruud Van Der Veen A.T.V. Luctor et Emergo