Nieuws & Agenda

Tulpweek 2019 belooft spektakelstuk te worden

Op donderdag 2 mei en vrijdag 3 mei staat de traditionele Tulpweek weer op de agenda bij Sportclub Overdinkel.

De tulpweekorganisatie zorgt ook dit jaar voor een programma om je vingers bij af te likken. Kosten noch moeite worden gespaard om onze jeugd weer twee fantastische dagen te laten beleven.

Ook deze editie zal weer vol staan met sport en spel, met competitie, spanning en plezier. Stormbanen en luchtkussens vormen het decor, afgewisseld met voetbalvormen en trainingen. De strijd om de Plus Bellers Penaltybokaal en de Henri Hassing Wisselbeker is vanaf nu onderdeel van elke minuut die de voetballers op het sportpark doorbrengen.

Donderdag 2 mei staat in het teken van 4-4 en voetbaltraining, waarbij de skills van de voetbalpleintjes van vroeger door de jeugd van tegenwoordig worden getoond. De voorrondes voor van het penaltyschieten staan op het programma. Wie neemt na Luc Hagels de PLUS Bellers bokaal dit jaar mee? En wie is de opvolger van Siem Dik voor de Henri Hassing wisselbeker?

Naast het penaltyschieten kunnen de deelnemers zich vermaken o.a. met latje trappen, een pannakooi en voetgolf. Voor de allerkleinsten is er ook een voetbaldorp opgetuigd en wordt er ’s middags een heuse kermis georganiseerd, zodat zij voetbal afwisselen met ontspanning.

Vrijdag 3 mei wordt er gestreden in de meerkamp, waarbij levende sjoelbakken, wipe out banen en eieren koppen voor de nodige hilariteit zullen zorgen. De teams strijden om de meeste punten en de felbegeerde hoofdprijs, welke nu nog even een geheim blijft. Een algehele voetbalquiz vormt vervolgens de aanloop naar de finale van het penaltyschieten. Als afsluiter kent de Tulpweek sinds een aantal jaren een touwtrekwedstrijd tussen allerlei teams georganiseerd.

Aanvangstijden voor beide dagen voor de deelnemers is 10:00 uur. Vrijwilligers worden een uurtje eerder verwacht.

Tulpweek 2019 belooft spektakelstuk te worden

Locatie: 

Tweelenbeecke 12
7586 AB Overdinkel

Organisatie: 
Sportclub Overdinkel

Op donderdag 2 mei en vrijdag 3 mei staat de traditionele Tulpweek weer op de agenda bij Sportclub Overdinkel.

De tulpweekorganisatie zorgt ook dit jaar voor een programma om je vingers bij af te likken. Kosten noch moeite worden gespaard om onze jeugd weer twee fantastische dagen te laten beleven.

Ook deze editie zal weer vol staan met sport en spel, met competitie, spanning en plezier. Stormbanen en luchtkussens vormen het decor, afgewisseld met voetbalvormen en trainingen. De strijd om de Plus Bellers Penaltybokaal en de Henri Hassing Wisselbeker is vanaf nu onderdeel van elke minuut die de voetballers op het sportpark doorbrengen.

Donderdag 2 mei staat in het teken van 4-4 en voetbaltraining, waarbij de skills van de voetbalpleintjes van vroeger door de jeugd van tegenwoordig worden getoond. De voorrondes voor van het penaltyschieten staan op het programma. Wie neemt na Luc Hagels de PLUS Bellers bokaal dit jaar mee? En wie is de opvolger van Siem Dik voor de Henri Hassing wisselbeker?

Naast het penaltyschieten kunnen de deelnemers zich vermaken o.a. met latje trappen, een pannakooi en voetgolf. Voor de allerkleinsten is er ook een voetbaldorp opgetuigd en wordt er ’s middags een heuse kermis georganiseerd, zodat zij voetbal afwisselen met ontspanning.

Vrijdag 3 mei wordt er gestreden in de meerkamp, waarbij levende sjoelbakken, wipe out banen en eieren koppen voor de nodige hilariteit zullen zorgen. De teams strijden om de meeste punten en de felbegeerde hoofdprijs, welke nu nog even een geheim blijft. Een algehele voetbalquiz vormt vervolgens de aanloop naar de finale van het penaltyschieten. Als afsluiter kent de Tulpweek sinds een aantal jaren een touwtrekwedstrijd tussen allerlei teams georganiseerd.

Aanvangstijden voor beide dagen voor de deelnemers is 10:00 uur. Vrijwilligers worden een uurtje eerder verwacht.

Tulpweek 2019 belooft spektakelstuk te worden

afbeelding van Peter Langela

Door: Peter Langela

Peter Langela (1962) is nieuwsredacteur en bestuurslid van Hallo Losser en van RTV-Losser. Hij is ondernemer en werkt daarnaast voor Novel-T als start-up coach. Peter is actief op Twitter en Instagram als "peterlangela".