Nieuws & Agenda

AJc´96 zet streep door verschillende jubileumactiviteiten

Op 20 mei a.s. is het 25 jaar geleden dat AJc´96 werd opgericht als fusieclub, door het samengaan van PJ en TAR. Hoewel een commissie achter de schermen druk doende is om initiatieven te ontplooien om dit jubileum te vieren heeft de club nu besloten het merendeel van de feestelijkheden geen doorgang te laten vinden.

 AJC Tournament

Ook de 10e editie van het AJC Tournament, een internationaal toernooi voor JO13 en JO15 teams, gaat niet door.

Voorzitter Robert de Vries

"Het is verschrikkelijk dat we dit moeten doen, maar na lang overleg hebben we besloten dat dit de enige juiste beslissing is. We gaan door moeilijke tijden en we doen steeds ons uiterste best onze leden zoveel mogelijk te bieden met inachtneming van de regels. Voor evenementen gelden echter ook vergunningen en die moeten tijdig worden aangevraagd. Daarnaast moeten er veel zaken al vroegtijdig geregeld worden, met alle onzekerheid die daarbij horen. En met het oog op de huidige situatie zijn we heel blij dat we inmiddels meer leden een normale training kunnen bieden, maar is het ook zo dat er niet meer in competitieverband gevoetbald wordt dit seizoen. Om dan ook nog eens het uithangbord van onze club, want dat is het Tournament, niet door te laten gaan is erg vervelend".

Geen feestweekend

Onze jubileumcommissie heeft ook geconstateerd dat het nu niet verantwoord zou zijn, los van de maatregelen, om een groots feestweekend te organiseren. Zij bekijken nog wel of er eventueel andere wegen zijn om toch iets te kunnen doen, bijvoorbeeld digitaal. Wellicht dat we na de zomer nog iets fysieks kunnen organiseren, al zal dat dan vermoedelijk minder uitgebreid zijn. We denken daarbij bijv aan het eerste competititieweekend van het nieuwe seizoen. Alle opties zijn open, zolang het binnen de dan geldende regels past. Een verjaardag wil je het liefst vieren op de dag zelf, maar sommige verjaardagen zijn belangrijk genoeg om er eventueel later toch nog aandacht aan te schenken. We denken dat ons 25-jarig jubileum zo´n moment is.

Wel veteranentoernooi 

Nog voor de zomer vindt normaal gesproken ook het veteranentoernooi plaats, eventueel gevolgd door het kelderklassetoernooi. Gelukkig zijn we gezegend met veel vrijwilligers die met enthousiasme dit soort activiteiten organiseren. Deze toernooien zijn eendaags, en vergen minder organisatie, ook geen vergunningen. En daarom hoeven we hier nog geen streep door te zetten, dat is ook in eerste instantie aan de organisatoren. Als je ze wel door zou laten gaan moet je op korte termijn van alles regelen. Of dat haalbaar is moeten zijn afwegen.

(Nog) geen financiële problemen

Financieel gaat het ons nog steeds goed. Er zijn minder inkomsten maar ook minder uitgaven, we komen vooralsnog niet in de problemen. Achter de schermen bouwen we al hard aan het volgende seizoen, in de hoop dat we dan weer veilig en verantwoord een echte voetbalclub kunnen zijn. Met trainingen, wedstrijden met publiek en gezelligheid in de kantine.

Op 20 mei a.s. is het 25 jaar geleden dat AJc´96 werd opgericht als fusieclub, door het samengaan van PJ en TAR. Hoewel een commissie achter de schermen druk doende is om initiatieven te ontplooien om dit jubileum te vieren heeft de club nu besloten het merendeel van de feestelijkheden geen doorgang te laten vinden.

 AJC Tournament

Ook de 10e editie van het AJC Tournament, een internationaal toernooi voor JO13 en JO15 teams, gaat niet door.

Voorzitter Robert de Vries

"Het is verschrikkelijk dat we dit moeten doen, maar na lang overleg hebben we besloten dat dit de enige juiste beslissing is. We gaan door moeilijke tijden en we doen steeds ons uiterste best onze leden zoveel mogelijk te bieden met inachtneming van de regels. Voor evenementen gelden echter ook vergunningen en die moeten tijdig worden aangevraagd. Daarnaast moeten er veel zaken al vroegtijdig geregeld worden, met alle onzekerheid die daarbij horen. En met het oog op de huidige situatie zijn we heel blij dat we inmiddels meer leden een normale training kunnen bieden, maar is het ook zo dat er niet meer in competitieverband gevoetbald wordt dit seizoen. Om dan ook nog eens het uithangbord van onze club, want dat is het Tournament, niet door te laten gaan is erg vervelend".

Geen feestweekend

Onze jubileumcommissie heeft ook geconstateerd dat het nu niet verantwoord zou zijn, los van de maatregelen, om een groots feestweekend te organiseren. Zij bekijken nog wel of er eventueel andere wegen zijn om toch iets te kunnen doen, bijvoorbeeld digitaal. Wellicht dat we na de zomer nog iets fysieks kunnen organiseren, al zal dat dan vermoedelijk minder uitgebreid zijn. We denken daarbij bijv aan het eerste competititieweekend van het nieuwe seizoen. Alle opties zijn open, zolang het binnen de dan geldende regels past. Een verjaardag wil je het liefst vieren op de dag zelf, maar sommige verjaardagen zijn belangrijk genoeg om er eventueel later toch nog aandacht aan te schenken. We denken dat ons 25-jarig jubileum zo´n moment is.

Wel veteranentoernooi 

Nog voor de zomer vindt normaal gesproken ook het veteranentoernooi plaats, eventueel gevolgd door het kelderklassetoernooi. Gelukkig zijn we gezegend met veel vrijwilligers die met enthousiasme dit soort activiteiten organiseren. Deze toernooien zijn eendaags, en vergen minder organisatie, ook geen vergunningen. En daarom hoeven we hier nog geen streep door te zetten, dat is ook in eerste instantie aan de organisatoren. Als je ze wel door zou laten gaan moet je op korte termijn van alles regelen. Of dat haalbaar is moeten zijn afwegen.

(Nog) geen financiële problemen

Financieel gaat het ons nog steeds goed. Er zijn minder inkomsten maar ook minder uitgaven, we komen vooralsnog niet in de problemen. Achter de schermen bouwen we al hard aan het volgende seizoen, in de hoop dat we dan weer veilig en verantwoord een echte voetbalclub kunnen zijn. Met trainingen, wedstrijden met publiek en gezelligheid in de kantine.

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser