Nieuws & Agenda

Praat mee met AJc'96

Op dinsdag 13 april gaat AJc´96 in een live uitzending leden en andere belangstellenden bijpraten over de stand van zaken.

Voorzitter Robert de Vries: "We waren vorig jaar al snel in staat om een digitale ledenvergadering te houden, die goed is bezocht en sterk gewaardeerd werd. We zijn nu ook de eerste in de regio die een tweede moment, een bijpraatmoment, gaan uitzenden. Onze leden hebben vragen ingestuurd, per mail en whatsapp, en die zullen we behandelen. We krijgen veel vragen over de financiële stand van zaken bijvoorbeeld. We zullen tot in detail ingaan op die vragen. We staan er prima voor, maar we willen uit de algemeenheden en iedereen transparant informeren. Daarom ook is dit voor iedereen toegankelijk, niet alleen voor leden. Dat zien we om ons heen, maar wij kiezen de route van openheid voor iedereenEr zijn natuurlijk ook altijd vragen over volgend seizoen. We zullen vragen moeten bundelen, maar gaan proberen zoveel mogelijk te behandelen. Of het dan gaat over verbeteringen aan ons complex, trainers voor volgend seizoen of wat er bij AJc’96 te beleven is voor onze jeugd, alles kan aan bod komen. Onze 25e verjaardag komt eraan en de huidige maatregelen zorgen ervoor dat we eigenlijk niets kunnen. Wat kan dat wel? Ook dat kan aan bod komen".

Vragen kunnen worden ingestuurd, naar info@ajc96.nl of via het AJc’96 mobiele nummer 06-45509096.

De uitzending begint 13 april om 19:30 uur en wordt gepresenteerd door Sophie Schildkamp, freelance journaliste bij Tubantia. Details over het uitzending volgen via de social media kanalen van AJc’96.

Op dinsdag 13 april gaat AJc´96 in een live uitzending leden en andere belangstellenden bijpraten over de stand van zaken.

Voorzitter Robert de Vries: "We waren vorig jaar al snel in staat om een digitale ledenvergadering te houden, die goed is bezocht en sterk gewaardeerd werd. We zijn nu ook de eerste in de regio die een tweede moment, een bijpraatmoment, gaan uitzenden. Onze leden hebben vragen ingestuurd, per mail en whatsapp, en die zullen we behandelen. We krijgen veel vragen over de financiële stand van zaken bijvoorbeeld. We zullen tot in detail ingaan op die vragen. We staan er prima voor, maar we willen uit de algemeenheden en iedereen transparant informeren. Daarom ook is dit voor iedereen toegankelijk, niet alleen voor leden. Dat zien we om ons heen, maar wij kiezen de route van openheid voor iedereenEr zijn natuurlijk ook altijd vragen over volgend seizoen. We zullen vragen moeten bundelen, maar gaan proberen zoveel mogelijk te behandelen. Of het dan gaat over verbeteringen aan ons complex, trainers voor volgend seizoen of wat er bij AJc’96 te beleven is voor onze jeugd, alles kan aan bod komen. Onze 25e verjaardag komt eraan en de huidige maatregelen zorgen ervoor dat we eigenlijk niets kunnen. Wat kan dat wel? Ook dat kan aan bod komen".

Vragen kunnen worden ingestuurd, naar info@ajc96.nl of via het AJc’96 mobiele nummer 06-45509096.

De uitzending begint 13 april om 19:30 uur en wordt gepresenteerd door Sophie Schildkamp, freelance journaliste bij Tubantia. Details over het uitzending volgen via de social media kanalen van AJc’96.

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser