Nieuws & Agenda

Ruime meerderheid ondernemers stemt vóór voortzetten BIZ

Een ruime meerderheid van de ondernemers in het centrum van het dorp Losser heeft gestemd vóór het voortzetten van de bedrijveninvesteringszone (BIZ). Voorwaarde voor voortzetting was o.a. dat minimaal 2/3 van de stemmers vóór een bedrijveninvesteringszone zou stemmen. De ondernemers konden stemmen van 29 september tot 8 november jl. 

Marcel de Jong, voorzitter Centrum Management Losser: “Nu kunnen we met steun van de ondernemers verder aan de weg timmeren in Losser. Samen met de gemeente zorgen we voor een attractief en levendig centrum van ons dorp. Gezellig om te vertoeven en om te winkelen. Maandelijks organiseren we grote en minder grote evenementen om de levendigheid van het centrum van Losser verder te vergroten.”

Wethouder Harry Nijhuis: “Als wethouder Economische Zaken en Recreatie & Toerisme zie ik dat de bedrijveninvesteringszone in het centrum van Losser in de afgelopen jaren al mooie resultaten heeft opgeleverd. Dat kunnen we nu voortzetten. De BI-zone geeft de ondernemers meer mogelijkheden om actief, creatief en innovatief te zijn. De BI-zone zorgt voor extra energie bij de ondernemers. Ze gaan er, samen met de  gemeente, tegenaan om het centrum van Losser vitaal en bruisend te houden.  Nu er draagvlak is onder de ondernemers voor een nieuwe termijn van de BI-zone, investeren wij als gemeente extra in de samenwerking met Centrum Management Losser (CML). De komende jaren hebben wij alvast € 15.000 hiervoor gereserveerd. Daarnaast blijven we fors investeren in de kwaliteit van de openbare ruimte en verbetering van de verbindingen naar het groene buitengebied, zoals het Dinkeldal. Ook is de stedenbouwkundige ontwikkeling van de omgeving van De Brink, de voormalige Aloysiusschool en het Martinusplein volop bezig.”

Een bedrijveninvesteringszone is een afgebakend gebied, waarin ondernemers en/of vastgoedeigenaren samen investeren in een aantrekkelijk winkel- en ondernemersklimaat. De gemeenteraad van Losser is lovend over de manier waarop de ondernemers in het centrum van Losser nu al samenwerken.

Een ruime meerderheid van de ondernemers in het centrum van het dorp Losser heeft gestemd vóór het voortzetten van de bedrijveninvesteringszone (BIZ). Voorwaarde voor voortzetting was o.a. dat minimaal 2/3 van de stemmers vóór een bedrijveninvesteringszone zou stemmen. De ondernemers konden stemmen van 29 september tot 8 november jl. 

Marcel de Jong, voorzitter Centrum Management Losser: “Nu kunnen we met steun van de ondernemers verder aan de weg timmeren in Losser. Samen met de gemeente zorgen we voor een attractief en levendig centrum van ons dorp. Gezellig om te vertoeven en om te winkelen. Maandelijks organiseren we grote en minder grote evenementen om de levendigheid van het centrum van Losser verder te vergroten.”

Wethouder Harry Nijhuis: “Als wethouder Economische Zaken en Recreatie & Toerisme zie ik dat de bedrijveninvesteringszone in het centrum van Losser in de afgelopen jaren al mooie resultaten heeft opgeleverd. Dat kunnen we nu voortzetten. De BI-zone geeft de ondernemers meer mogelijkheden om actief, creatief en innovatief te zijn. De BI-zone zorgt voor extra energie bij de ondernemers. Ze gaan er, samen met de  gemeente, tegenaan om het centrum van Losser vitaal en bruisend te houden.  Nu er draagvlak is onder de ondernemers voor een nieuwe termijn van de BI-zone, investeren wij als gemeente extra in de samenwerking met Centrum Management Losser (CML). De komende jaren hebben wij alvast € 15.000 hiervoor gereserveerd. Daarnaast blijven we fors investeren in de kwaliteit van de openbare ruimte en verbetering van de verbindingen naar het groene buitengebied, zoals het Dinkeldal. Ook is de stedenbouwkundige ontwikkeling van de omgeving van De Brink, de voormalige Aloysiusschool en het Martinusplein volop bezig.”

Een bedrijveninvesteringszone is een afgebakend gebied, waarin ondernemers en/of vastgoedeigenaren samen investeren in een aantrekkelijk winkel- en ondernemersklimaat. De gemeenteraad van Losser is lovend over de manier waarop de ondernemers in het centrum van Losser nu al samenwerken.

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser