Nieuws & Agenda

Help het Kompas met e-waste

Van 19 september tot 13 oktober vindt de E-waste Race Twente plaats en Het Kompas uit Overdinkel is in de race om deze uitdaging te winnen. En ze vragen hulp.

De oproep van de school is:

"Hallo geliefde mensen van Overdinkel. Onze school doet mee aan de e-waste race. Dus wij vroegen ons af of jullie ons kunnen helpen om allemaal een kapot elektrisch voorwerp te brengen naar Het Kompas in Overdinkel voor de e-waste race zodat wij misschien kunnen winnen met de race. Met deze race helpen wij het milieu. We proberen de grondstoffen te sparen door deze apparaten te laten recyclen.

U kunt de apparaten inleveren bij 'T Trefhuus (houtentafel) of deze aanmelden op www.ewasterace.nl. Dan halen wij ze bij u op. 

Van Het Kompas in Overdinkel groep 7/8"

Lees ook dit artikel: https://hallolosser.nl/nieuws/2022/kompas-uit-overdinkel-strijdt-tegen-e-waste.

Van 19 september tot 13 oktober vindt de E-waste Race Twente plaats en Het Kompas uit Overdinkel is in de race om deze uitdaging te winnen. En ze vragen hulp.

De oproep van de school is:

"Hallo geliefde mensen van Overdinkel. Onze school doet mee aan de e-waste race. Dus wij vroegen ons af of jullie ons kunnen helpen om allemaal een kapot elektrisch voorwerp te brengen naar Het Kompas in Overdinkel voor de e-waste race zodat wij misschien kunnen winnen met de race. Met deze race helpen wij het milieu. We proberen de grondstoffen te sparen door deze apparaten te laten recyclen.

U kunt de apparaten inleveren bij 'T Trefhuus (houtentafel) of deze aanmelden op www.ewasterace.nl. Dan halen wij ze bij u op. 

Van Het Kompas in Overdinkel groep 7/8"

Lees ook dit artikel: https://hallolosser.nl/nieuws/2022/kompas-uit-overdinkel-strijdt-tegen-e-waste.

afbeelding van Peter Langela

Door: Peter Langela

Peter Langela (1962) is nieuwsredacteur en bestuurslid van Hallo Losser en van RTV-Losser. Hij is ondernemer en werkt daarnaast als start-up coach voor Universiteit van Twente, Novel-T en imec. istart. nl. Peter is actief op Twitter, Instagram en LinkedIn.