Nieuws & Agenda

Op een lege maag kun je niet leren

Albert Heijn en de voedselbank organiseren samen inzamelingsactie “Op een lege maag kun je niet leren”.

Meer huishoudens naar de Voedselbank

Het aantal huishoudens in Nederland dat voedselhulp krijgt van de voedselbank stijgt jaarlijks. Achter deze toename zit ook een grote groep kinderen. Het aantal kinderen t/m 17 jaar die afhankelijk zijn van de voedselbank.

AH en Voedselbank in actie voor de kinderen

Speciaal voor deze kinderen houdt Albert Heijn van 29 augustus tot en met 4 september een landelijke winkelactie ten behoeve van de voedselbanken met als thema ‘Op een lege maag kun je niet leren’. Vorig jaar heeft AH ook deze landelijke actie gevoerd. Omdat er toen vragen kwamen over de gezondheid van bepaalde producten, heeft AH het aanbod geoptimaliseerd met meer gezonde producten. Het aanbod heeft nu ook een breder karakter dan alleen ontbijt.

Voedselbank Losser en Albert Heijn Losser doen ook mee
Ook in de gemeente Losser zijn kinderen helaas afhankelijk van voedselhulp. Voedselbank Losser steunt samen met haar vrijwilligers deze kinderen en hun gezinnen door wekelijks voedsel te verstrekken uit gedoneerde middelen. In onze gemeente kunnen inwoners ook meedoen aan de inzamelingsactie van Albert Heijn. Daarmee is voedselbank Losser enorm geholpen. Je vindt de actieproducten bij Albert Heijn aan de Langenkamp 8 Losser

Albert Heijn en Voedselbanken Nederland
Albert Heijn en Voedselbanken Nederland werken al jaren nauw samen. Albert Heijn doneert jaarlijks ruim 4,3 miljoen producten aan de voedselbanken en deelt veel kennis en informatie over bijvoorbeeld logistiek en bestelsystemen. Daarnaast stelt Albert Heijn zijn landelijke winkelnetwerk beschikbaar om lokale inzamelingsacties te organiseren.

 

Albert Heijn en de voedselbank organiseren samen inzamelingsactie “Op een lege maag kun je niet leren”.

Meer huishoudens naar de Voedselbank

Het aantal huishoudens in Nederland dat voedselhulp krijgt van de voedselbank stijgt jaarlijks. Achter deze toename zit ook een grote groep kinderen. Het aantal kinderen t/m 17 jaar die afhankelijk zijn van de voedselbank.

AH en Voedselbank in actie voor de kinderen

Speciaal voor deze kinderen houdt Albert Heijn van 29 augustus tot en met 4 september een landelijke winkelactie ten behoeve van de voedselbanken met als thema ‘Op een lege maag kun je niet leren’. Vorig jaar heeft AH ook deze landelijke actie gevoerd. Omdat er toen vragen kwamen over de gezondheid van bepaalde producten, heeft AH het aanbod geoptimaliseerd met meer gezonde producten. Het aanbod heeft nu ook een breder karakter dan alleen ontbijt.

Voedselbank Losser en Albert Heijn Losser doen ook mee
Ook in de gemeente Losser zijn kinderen helaas afhankelijk van voedselhulp. Voedselbank Losser steunt samen met haar vrijwilligers deze kinderen en hun gezinnen door wekelijks voedsel te verstrekken uit gedoneerde middelen. In onze gemeente kunnen inwoners ook meedoen aan de inzamelingsactie van Albert Heijn. Daarmee is voedselbank Losser enorm geholpen. Je vindt de actieproducten bij Albert Heijn aan de Langenkamp 8 Losser

Albert Heijn en Voedselbanken Nederland
Albert Heijn en Voedselbanken Nederland werken al jaren nauw samen. Albert Heijn doneert jaarlijks ruim 4,3 miljoen producten aan de voedselbanken en deelt veel kennis en informatie over bijvoorbeeld logistiek en bestelsystemen. Daarnaast stelt Albert Heijn zijn landelijke winkelnetwerk beschikbaar om lokale inzamelingsacties te organiseren.

 

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser