Nieuws & Agenda

Plechelmusschool De Lutte opent groen schoolplein

Op dinsdag 25 oktober wordt het groene schoolplein van de Plechelmusschool in De Lutte geopend door twee leerlingen van de school.

In de afgelopen maanden is er veel werk verzet door vrijwillige (groot) ouders, kinderen en medewerkers van Geerdink Tuinen. De basisstructuur van het plein is klaar. De eerste planten staan in de grond. Natuurlijk moeten deze planten en bomen nog verder groeien, maar nu al is het schoolplein een fijne, uitdagende speelplek voor de kinderen van De Lutte.

Het groene avontuur is hiermee niet ten einde”, zegt juf Lian. “Het gaat juist beginnen! De kinderen hebben een nieuwe ruimte om vrij te spelen, maar ons team van leerkrachten gaat deze buitenruimte ook meer gebruiken als buitenlokaal.” De school dankt iedereen die een bijdrage heeft geleverd aan de realisatie van het nieuwe schoolplein. Naast de vrijwilligers met name ook het bedrijfsleven en ondernemers uit het dorp. In natura heeft de school veel steun ontvangen. Met als resultaat een prachtig schoolplein!

Iedereen is welkom om te komen kijken. Op 25 oktober om 14:00 uur, maar ook daarna… Kijk zelf hoe fijn de kinderen er spelen en leren. Hoe het nieuwe plein bijdraagt aan verbetering van de biodiversiteit.

Op dinsdag 25 oktober wordt het groene schoolplein van de Plechelmusschool in De Lutte geopend door twee leerlingen van de school.

In de afgelopen maanden is er veel werk verzet door vrijwillige (groot) ouders, kinderen en medewerkers van Geerdink Tuinen. De basisstructuur van het plein is klaar. De eerste planten staan in de grond. Natuurlijk moeten deze planten en bomen nog verder groeien, maar nu al is het schoolplein een fijne, uitdagende speelplek voor de kinderen van De Lutte.

Het groene avontuur is hiermee niet ten einde”, zegt juf Lian. “Het gaat juist beginnen! De kinderen hebben een nieuwe ruimte om vrij te spelen, maar ons team van leerkrachten gaat deze buitenruimte ook meer gebruiken als buitenlokaal.” De school dankt iedereen die een bijdrage heeft geleverd aan de realisatie van het nieuwe schoolplein. Naast de vrijwilligers met name ook het bedrijfsleven en ondernemers uit het dorp. In natura heeft de school veel steun ontvangen. Met als resultaat een prachtig schoolplein!

Iedereen is welkom om te komen kijken. Op 25 oktober om 14:00 uur, maar ook daarna… Kijk zelf hoe fijn de kinderen er spelen en leren. Hoe het nieuwe plein bijdraagt aan verbetering van de biodiversiteit.

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser