Nieuws & Agenda

Maandelijkse Kuierwandeling in De Lutte

Aanstaande woensdag 28 juni staat er weer een gezellige activiteit op het programma in De Lutte.

De maandelijkse Kuierwandeling vindt dan plaats, en iedereen is van harte uitgenodigd om deel te nemen. Of je nu een inwoner bent van de gemeente Losser of een toerist die onze prachtige omgeving wil verkennen, deze wandeling biedt een mooie gelegenheid om samen te genieten van een ontspannen tocht door het schitterende landschap.

De Kuierwandeling start om 10.00 uur, dus zorg ervoor dat je op tijd aanwezig bent. Vanaf 9.30 uur verzamelen we bij Dorpshoes Erve Boerrigter, Plechelmusstraat 14, 7587 AM De Lutte, waar je desgewenst kunt genieten van een heerlijk kopje koffie voordat we van start gaan. De wandeling zelf duurt ongeveer anderhalf uur en wordt in een rustig tempo gelopen, zodat iedereen kan genieten van de omgeving en gezellig met elkaar kan kletsen.

Het beste van alles is dat er geen kosten aan verbonden zijn en dat je je niet van tevoren hoeft aan te melden. Dus als je woensdagochtend nog geen plannen hebt, kom dan gerust langs en sluit je aan bij de Kuierwandeling. Het is een leuke gelegenheid om nieuwe mensen te ontmoeten, te genieten van de natuur en te ontspannen in een gezellige sfeer.

De maandelijkse Kuierwandeling is een initiatief waar iedereen van kan profiteren. Het brengt mensen samen, bevordert een gezonde levensstijl en laat ons de prachtige omgeving van De Lutte ontdekken. Dus trek je wandelschoenen aan, nodig je vrienden en familie uit en maak je klaar voor een aangename woensdagochtendwandeling door onze gemeente.

Mis deze kans niet om te genieten van de frisse lucht, het groen en de gezelligheid. We hopen je aanstaande woensdag te verwelkomen bij de Kuierwandeling in De Lutte.

Aanstaande woensdag 28 juni staat er weer een gezellige activiteit op het programma in De Lutte.

De maandelijkse Kuierwandeling vindt dan plaats, en iedereen is van harte uitgenodigd om deel te nemen. Of je nu een inwoner bent van de gemeente Losser of een toerist die onze prachtige omgeving wil verkennen, deze wandeling biedt een mooie gelegenheid om samen te genieten van een ontspannen tocht door het schitterende landschap.

De Kuierwandeling start om 10.00 uur, dus zorg ervoor dat je op tijd aanwezig bent. Vanaf 9.30 uur verzamelen we bij Dorpshoes Erve Boerrigter, Plechelmusstraat 14, 7587 AM De Lutte, waar je desgewenst kunt genieten van een heerlijk kopje koffie voordat we van start gaan. De wandeling zelf duurt ongeveer anderhalf uur en wordt in een rustig tempo gelopen, zodat iedereen kan genieten van de omgeving en gezellig met elkaar kan kletsen.

Het beste van alles is dat er geen kosten aan verbonden zijn en dat je je niet van tevoren hoeft aan te melden. Dus als je woensdagochtend nog geen plannen hebt, kom dan gerust langs en sluit je aan bij de Kuierwandeling. Het is een leuke gelegenheid om nieuwe mensen te ontmoeten, te genieten van de natuur en te ontspannen in een gezellige sfeer.

De maandelijkse Kuierwandeling is een initiatief waar iedereen van kan profiteren. Het brengt mensen samen, bevordert een gezonde levensstijl en laat ons de prachtige omgeving van De Lutte ontdekken. Dus trek je wandelschoenen aan, nodig je vrienden en familie uit en maak je klaar voor een aangename woensdagochtendwandeling door onze gemeente.

Mis deze kans niet om te genieten van de frisse lucht, het groen en de gezelligheid. We hopen je aanstaande woensdag te verwelkomen bij de Kuierwandeling in De Lutte.

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser