Nieuws & Agenda

15 jubilarissen bij Excelsior

Zondag 24 maart werd de jaarlijkse ledenvergadering gehouden van Muziekvereniging Excelsior met alle geledingen twirl, drumband en het harmonie orkest. De vergadering werd aangevangen met een moment stilte voor onze onlangs overleden voorzitter en erelid Henri Brookhuis. Henri heeft enorm veel betekend voor onze vereniging. In de toespraak van beschermheer Frank Schreur werd Henri geroemd voor zijn inzet en alles wat hij heeft gedaan voor Excelsior. 

Traditie getrouw worden alle jubilarissen van Excelsior en de KNMO (de landelijke muziekkoepel) van dat jaar gehuldigd op de algemene ledenvergadering. 12,5 jaar lid van Excelsior zijn Liset Brinkhuis, Sanne Olde Heuvel, Sanne Schlatkamp, Rowin ter Haar en Wouter Knol. 25 jaar lid van de KNMO is Noëlle Damink. 40 jaar lid van Excelsior en de KNMO zijn Irma Rolink en Constant Verbeten, 40 jaar van Excelsior zijn Henk Pit en Jeroen Withag. 40 jaar lid van de KNMO is Irene Smellink en 50 jaar van de KNMO is Alfred Westenbroek.

Speciale aandacht is er voor Bennie Eertman, Albert Gervink en Arnoud van Wijchen, zij zijn alle drie 60 jaar lid van de van de KNMO. Op de foto ontbreekt Arnoud van Wijchen.

Belangrijke onderwerpen zoals het aantrekken van jeugd en zij-instromers werden benoemd, alles in het licht van een toekomstbestendige muziekvereniging. Daarnaast ging het over alle mooie hoogtepunten die komen gaan: de drumband gaat op 29 juni naar een internationaal concours in Duitsland en ze geven met de hele vereniging een benefiet concert op 2 juni in het openlucht theater. De twirl zal aan een aantal wedstrijden mee doen, 8 juni in Vroomshoop en 29 juni in Zwolle.

Zoals het een muzikale vereniging betaamt werd in een positieve harmonie vergadert met in de pauze een verloting. Onder het genot van een drankje werd nadien gezellig nagepraat.

Zondag 24 maart werd de jaarlijkse ledenvergadering gehouden van Muziekvereniging Excelsior met alle geledingen twirl, drumband en het harmonie orkest. De vergadering werd aangevangen met een moment stilte voor onze onlangs overleden voorzitter en erelid Henri Brookhuis. Henri heeft enorm veel betekend voor onze vereniging. In de toespraak van beschermheer Frank Schreur werd Henri geroemd voor zijn inzet en alles wat hij heeft gedaan voor Excelsior. 

Traditie getrouw worden alle jubilarissen van Excelsior en de KNMO (de landelijke muziekkoepel) van dat jaar gehuldigd op de algemene ledenvergadering. 12,5 jaar lid van Excelsior zijn Liset Brinkhuis, Sanne Olde Heuvel, Sanne Schlatkamp, Rowin ter Haar en Wouter Knol. 25 jaar lid van de KNMO is Noëlle Damink. 40 jaar lid van Excelsior en de KNMO zijn Irma Rolink en Constant Verbeten, 40 jaar van Excelsior zijn Henk Pit en Jeroen Withag. 40 jaar lid van de KNMO is Irene Smellink en 50 jaar van de KNMO is Alfred Westenbroek.

Speciale aandacht is er voor Bennie Eertman, Albert Gervink en Arnoud van Wijchen, zij zijn alle drie 60 jaar lid van de van de KNMO. Op de foto ontbreekt Arnoud van Wijchen.

Belangrijke onderwerpen zoals het aantrekken van jeugd en zij-instromers werden benoemd, alles in het licht van een toekomstbestendige muziekvereniging. Daarnaast ging het over alle mooie hoogtepunten die komen gaan: de drumband gaat op 29 juni naar een internationaal concours in Duitsland en ze geven met de hele vereniging een benefiet concert op 2 juni in het openlucht theater. De twirl zal aan een aantal wedstrijden mee doen, 8 juni in Vroomshoop en 29 juni in Zwolle.

Zoals het een muzikale vereniging betaamt werd in een positieve harmonie vergadert met in de pauze een verloting. Onder het genot van een drankje werd nadien gezellig nagepraat.

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser