Nieuws & Agenda

Kampioenschap schoolschaken van de gemeente Losser

Woensdag 31 januari werd voor de 33e keer gestreden om het schaakkampioenschap van de gemeente Losser. De wedstrijden vonden plaats op Basisschool de Wegwijzer in Losser.

Op veel afzonderlijke scholen zijn voorafgaand al onderlinge schoolkampioenschappen gespeeld. In een rustige en geconcentreerde sfeer werden de wedstrijden gespeeld. Vaak kon men alleen het schuiven of slaan van de stukken horen en hoorde men soms al na een paar zetten: ‘mat’.

De organisatie roemde na afloop de sportiviteit, de concentratie van de spelers, alsmede ook de hulp van enkele vrijwilligers.

Na alle ronden te hebben gespeeld bleek het eerste team van de Veldzijde 1 de grote winnaar van dit toernooi. Deze school mag zich een heel jaar ‘kampioen van de gemeente Losser’ noemen, en onze gemeente vertegenwoordigen op het regionale schaaktoernooi. Op een verdienstelijke 2e plaats is geëindigd de Veldzijde 2, gevolgd door De Saller en De Imenhof 1

Woensdag 31 januari werd voor de 33e keer gestreden om het schaakkampioenschap van de gemeente Losser. De wedstrijden vonden plaats op Basisschool de Wegwijzer in Losser.

Op veel afzonderlijke scholen zijn voorafgaand al onderlinge schoolkampioenschappen gespeeld. In een rustige en geconcentreerde sfeer werden de wedstrijden gespeeld. Vaak kon men alleen het schuiven of slaan van de stukken horen en hoorde men soms al na een paar zetten: ‘mat’.

De organisatie roemde na afloop de sportiviteit, de concentratie van de spelers, alsmede ook de hulp van enkele vrijwilligers.

Na alle ronden te hebben gespeeld bleek het eerste team van de Veldzijde 1 de grote winnaar van dit toernooi. Deze school mag zich een heel jaar ‘kampioen van de gemeente Losser’ noemen, en onze gemeente vertegenwoordigen op het regionale schaaktoernooi. Op een verdienstelijke 2e plaats is geëindigd de Veldzijde 2, gevolgd door De Saller en De Imenhof 1

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser