Nieuws & Agenda

Voedselbank Losser zoekt chauffeurs

De Voedselbank Losser is op zoek naar chauffeurs, die 1 tot 3 keer per maand een dagdeel met de bus voedsel willen ophalen. Zij rijden met een koelbus voornamelijk naar lokale winkels in onze gemeente en naar het regionale distributiecentrum in Deventer.

Op dit moment zijn ze door het stoppen van een aantal vrijwilligers met een te kleine pool van chauffeurs. Door met meer chauffeurs te werken zijn ze flexibeler en hoeven ze minder vaak een beroep te doen op de beschikbare chauffeurs.

Jij kunt dus direct jouw steentje bijdragen aan de mooie doelstelling van de Voedselbank. Zij zorgen voor gezond en gratis voedsel voor iedereen die extra hulp goed kan gebruiken.

De Voedselbank zorgt voor een rijvaardigheidstraining met de bus, zodat dat geen belemmering hoeft te zijn.

Heb je interesse, dan kun je dat melden bij bestuur@voedselbanklosser.nl of via 06 3214 1896

De Voedselbank Losser is op zoek naar chauffeurs, die 1 tot 3 keer per maand een dagdeel met de bus voedsel willen ophalen. Zij rijden met een koelbus voornamelijk naar lokale winkels in onze gemeente en naar het regionale distributiecentrum in Deventer.

Op dit moment zijn ze door het stoppen van een aantal vrijwilligers met een te kleine pool van chauffeurs. Door met meer chauffeurs te werken zijn ze flexibeler en hoeven ze minder vaak een beroep te doen op de beschikbare chauffeurs.

Jij kunt dus direct jouw steentje bijdragen aan de mooie doelstelling van de Voedselbank. Zij zorgen voor gezond en gratis voedsel voor iedereen die extra hulp goed kan gebruiken.

De Voedselbank zorgt voor een rijvaardigheidstraining met de bus, zodat dat geen belemmering hoeft te zijn.

Heb je interesse, dan kun je dat melden bij bestuur@voedselbanklosser.nl of via 06 3214 1896

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser