Nieuws

PvdA in Losser organiseert inloop avond voor inwoners van gemeente Losser

Op woensdag 15 november om half 8 organiseert PvdA Losser een inloop voor inwoners van Losser, Glane, Overdinkel, Beuningen en De Lutte in de Muchte in Losser.

De PvdA wil een rol blijven spelen in de gemeente en is opzoek naar nieuwe leden. Met een nieuw bestuur van enthousiaste jonge mensen wil de PvdA een nieuwe sociale geluid laten horen in onze gemeente. We zijn daarom opzoek naar inwoners die met ons de gemeente Losser een stukje mooier en socialer willen maken.

We willen een gemeentebestuur die zich bij elke beslissing afvraagt: maakt deze beslissing onze gemeente een stukje mooier voor onze inwoners? En als u denkt, ja maar hoe dan? Kom dan op woensdag 15 november om half 8 in de Muchte, Vlasakker 2 in Losser.

Meer informatie via facebook @PvdaNoordoostTwente

afbeelding van Ingrid Legters

Door: Ingrid Legters

Ingrid Legters redactiespil van Hallo Losser, huis-tuin en keuken journalist en bestuurslid